Kalite Güven ve Takip

Aerosol yangın söndürücü cihazları üretici firması olan ve Alas markasını bünyesinde barındıran ADC Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.; otomotiv üreticileri ile gerçekleştirilen projeler, sahada edinilen tercübeler ışığında otomotiv yangın güvenliği alanında hizmet vermek ve çözümler sunmak için kurulmuştur. 2017 yılından itibaren dünyadaki farklı yangın söndürücüler, bu konuda yazılmış bilimsel kaynaklar, akademik makaleler ve test raporları incelenmiştir. Bu incelemelerle eş zamanlı gerçekleştirilen yüzlerce test sonucunun bir araya getirilmesiyle elde edilen geniş bilgi birikiminin Alas markası ile yangın güvenlik sektörüne kazandırılması amaç edinilmiştir. Geliştirilen ve patent başvuruları yapılan Alas aerosol yangın söndürücüleri ECE.R107 onayı ile ADC Makine firmasında üretilip otomotiv sektörüne sunulmuştur. Firma, mühendislik alanlarındaki güçlü alt yapısıyla üretim & planlama vizyonuna ilaveten; ürün geliştirme, dış destek sağlama, proje sunma konularında da hizmet verip kendini sürekli geliştiren bir kuruluş olma misyonundadır. Bu bağlamda stratejik ortaklıkları geliştirerek daha başarılı bir ana üretici olmak, mevcut kapasiteyi verimli kullanarak üretimi ve istihdamı arttırmak hedeflenmektedir. Firmanın; ar-ge, tasarım ve üretim çalışmaları 1000 m² kapalı, 1000 m² açık olmak üzere toplamda 2000 m² alanda gerçekleştirmektedir. Konum olarak, kaliteli ham madde temini, hızlı lojistik alt yapısı, ferah ve sağlıklı çalışma ortamı göz önünde bulundurularak Ankara Kahramankazan Saray Mahallesinde bulunan Sanayi Sitesi belirlenmiştir. Geleceği korumanın bugünden başladığı bilinci ve Alas yerli markamızı daha ileriye taşıyacak vizyonla; çevreci, yenilikçi, sürdürülebilir ve ihtiyaca uygun çözümler sunmak amaçlanmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin üretimle kalkınacağının bilincinde olan firmamız yangın güvenliğinde öngörülen ihracat hedefine ulaşmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Şirketimiz başarının sırrını, sürdürülebilir kalite prensibi ile ürettiği ürünleri müşterilerine uygun fiyatta çözüm ortağı anlayışı ile sunmakta ve doğru ekip ile sürekli ar-ge faaliyetleri yürüterek kendini yenilemede bulmaktadır. ADC Makine firması, ürün teslimi sonrası sistemlerin işleyişleri ve müşteri memnuniyetini takip altında tutarak, devamlı iletişim halinde olabileceğiniz çözüm ortağınızdır. 

Kalite Politikası

Müşterilerimize faydalı hizmetler sunmak amacıyla, mükemmeli hedefleyen bir tutumla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin, öncelikle tüm müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Firmamız, ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuatların gerekliliğinin bilinci ve kurulu kalite sistemi ile kendisini sürekli geliştirmeyi ve eksiksiz hizmet vermeyi bir sorumluluk olarak görmektedir.

Kurumumuzda katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm proseslerimizde liderliği ve çalışan katılımını teşvik etmek, ISO 9001:2015 Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmek, uluslararası standartlar düzeyinde sürdürülebilir hizmet vermek için, kurumumuzdaki tüm süreçlerde etkin kalite yönetim sistemleri oluşturmak, uygulamak, yürütmek hızlı ve etkin çalışma sistemi oluşturmaktır.

Sağlayıcıları ve müşterileri, firmamızın uzun dönemli iş ortaklarıdır. Müşteri ve sağlayıcı memnuniyetinin sürdürülmesi ADC Makine LTD ŞTİ 'nin stratejik hedefidir.

Çalışanlarımız firmamızın en önemli değerini oluşturur. Sürekli olarak mesleki gelişimlerinin sağlanması başlıca uğraşımızdır. Uyguladığı çalışma anlayış ve prensipleriyle ve sergilediği toplumsal sorumlulukla, firmamız çalışanlarının her yönde gelişimine katkı sağlamayı hedefler.

Firmamız ve tüm çalışanları, müşterilerine ve sağlayıcılarına insanlığın birikimi olan evrensel etik değerlere bağlı olarak açık ve dürüst davranır; sorumluluk anlayışı ile çalışır.

Genel Müdür

Bilgi Alın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu eksiksiz doldurup bize gönderebilirsiniz. En kısa sürede size geri gönüş yapacağız.

Bizi Takip Edin