Çevre Dostu Teknoloji

Yıllarca süren Araştırma ve Geliştirme sonrasında geliştirilen Alas ürünlerinin katı bileşiği, piroteknik madde içermez. Çevre dostudur ve bileşeninde potasyum tuzlarını kullanır. Yeşil Teknoloji ve Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız kuruluş prensiplerimizdendir.

Ozon Tüketmeyen Maddeler

Ozon Tabakasını İncelten Maddelere İlişkin Montreal Protokolü, ozon tabakasının incelmesinden sorumlu maddelerin üretimini aşamalı olarak kaldırarak ozon tabakasını korumak için tasarlanmış uluslararası bir antlaşmadır. 16 Eylül 1987’de kabul edildi ve 1 Ocak 1989’da yürürlüğe girdi. Biz Ozon tabakasını korumak ve insanlığın sürdürülebilirlik geliştirme hedeflerine katkıda bulunma çabalarımızda Yeşil Teknolojilere odaklandık. Alas ürünlerimiz, kullanım ömürleri sonunda geri dönüştürülebilen veya atık olmadan tekrar kullanılabilen çevre dostu malzemelerden üretilmektedir.

Alas ürünlerimizin fiziksel ve kimyasal özellikleri, etkinleştirildikten sonra çevreye herhangi bir tehdit oluşturmamasını sağlar.

Bilgi Alın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu eksiksiz doldurup bize gönderebilirsiniz. En kısa sürede size geri gönüş yapacağız.

Bizi Takip Edin