MİSYONUMUZ
ADC Makine SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak misyonumuz; Sektöründe mühendislik teknolojilerini ve yönetim bilimlerini değer yaratacak şekilde senkronize ederek, bireye, topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, kalite, sağlık, emniyet, çevreye duyarlı kurumsal değerleri ile müşterilerin, çalışanların ve paydaşların beklentilerini en üst seviyede karşılamak; ürün geliştirme, dış destek sağlama, proje sunma konularında da hizmet verip kendini sürekli geliştiren bir kuruluş olmak.
 

VİZYONUMUZ
ADC Makine SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak vizyonumuz; Yürüttüğü projelerde göstermiş olduğu iş disiplini ve yönetimi ile sağladığı üst düzey müşteri memnuniyetini devam ettirirken, sürdürülebilir bir büyüme potansiyeli ile, ülke ekonomisine ve paydaşlarına katma değer sağlayarak sektörde örnek olmaktır. Bunların yanı sıra stratejik ortaklıkları geliştirerek satış hacmini ve etki alanını sürekli büyütmek, mevcut kapasiteyi verimli kullanarak üretimi ve istihdamı arttırmak, yerli markamızı sektörün öncüsü haline getirecek, çevreci, yenilikçi, sürdürülebilir ve ihtiyaca uygun çözümler sunmaktır.

Bilgi Alın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu eksiksiz doldurup bize gönderebilirsiniz. En kısa sürede size geri gönüş yapacağız.

Bizi Takip Edin